4SEP100M
MATSUSHITA ELECTRIC
SKU: RKD690439
4SEP100M
CAPACITOR
RADIAL
POLYMER
100UF
4V
105C
6.3X6 MM
2.5 MM LS
OSCON
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine