36DA183F100CC2A
UNITED CHEMI CON
SKU: RKD3147995
36DA183F100CC2A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
CAPACITOR
SCREW TERMINALS
ELECTROLYTIC
100V
18000UF
-10+50%
85C
63.5X105 MM
28.6 MM LEADSPACING
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine