ASSHSSH28K305
JST
SKU: RKD362860
ASSHSSH28K305
CONNECTOR BLACK 28 AWG JUMPER LEAD SOCKET TO SOCKET TIN 12.0"
(304.8MM) FEMALE
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine