DCMX142T250AC2B
CORNELL DUBILIER
SKU: RKD1029428
DCMX142T250AC2B
CAPACITOR. SCREW TERMINALS
ELECTROLYTIC
1400UF
250V
85C
LS 12.7MM
34.93X106.35
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine