DSEI30-10A
IXYS
SKU: RKD299586
DSEI30-10A
DIODE
STANDARD
1000V
30A
FAST RECOVERY =
>
200MA (IO)
THROUGH HOLE
TO-247AD
ROHS COMPLIANT
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine